Het vakblad Process Control is per 1 januari 2012 gestopt als zelfstandig magazine. Een deel van de inhoud is nu terug te vinden in zusterblad Machinebouw.

Process Control blog - laatste entry
26-08-2011 - Monitoren
Installatiebeheer dan wel assetmanagement, het thema van nummer 6 van Process Control, gaat aanzienl ...
Lees meer

Machinebouw nieuws
Process Tools - Distributed Control Systems
Process Control vacatures - Array Jobs
Lees meer

Process Control nieuws
Terugdringing regelgeving

05-01-2006 - FME: Terugdringing regelgeving ook taak van provincie en gemeenten

Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van de Kamer van Koophandel Oost-Brabant heeft FME-voorzitter Jan Kamminga zijn waardering uitgesproken voor de pogingen van het kabinet om de overdaad aan wet- en regelgeving terug te dringen. FME is echter van mening dat het kabinetsbeleid geen succes kan worden als niet ook de provinciale- en gemeentelijke overheden hun rol daarin tot speerpunt van hun beleid maken. De vermindering van de administratieve lastendruk staat onvoldoende op de agenda van de regionale en lokale overheden.
Drie belangrijke ontwikkelingen zijn nodig om het ondernemersklimaat in de regio's, met name voor de industrie, te verbeteren.
In de eerste plaats is het noodzakelijk de procedures in het kader van regelgeving en vergunningen te vereenvoudigen.
Ten tweede dienen er geen regels te worden ingevoerd als dat niet noodzakelijk is. Maak bijvoorbeeld geen algemene provinciale of gemeentelijke regel naar aanleiding van een specifieke kwestie.
Tenslotte dient de kwaliteit van de dienstverlening van de overheid aan ondernemingen te worden verbeterd. Daarbij moet er gelet worden op de verhouding tussen het product van de dienstverlening en het prijskaartje wat daar aan hangt.

Gerelateerde artikelen
Geen gerelateerde bedrijven gevonden.
Reacties op dit artikel
Dit artikel heeft nog geen reacties.
Reageer
Wilt U een reactie plaatsen op dit bericht? Log dan in op deze website. Heeft U dat nog niet eerder gedaan? Registreer U dan eerst.
Process Control nieuws || alle items
15-09-2011 - Tata Steel IJmuiden schrapt banen
Tata Steel in IJmuiden wil in vier jaar 1000 banen schrappen.
Lees meer
14-09-2011 Nog maar weinig overheidsgeld naar hernieuwbare ener... 
13-09-2011 Cope Scholar Award 2012 naar Bert Meijer 
12-09-2011 Rockwell brengt FactoryTalk AssetCentre V4.0 uit 
09-09-2011 DSM supersectorleider in Dow Jones Sustainability In... 
08-09-2011 Industriële productie fractie gegroeid 
07-09-2011 PAS lanceert intelligente MOC-oplossing voor automat... 
Lees meer
Process Control bloggers || alle items
Process Control artikelen || alle items || zoeken
Geen leesweergave beschikbaar23-09-2011 - Kinderen houden wel degelijk van techniek

Het blijft een dilemma. Waarom kiest onze jeugd na de basisschool en na de middelbare school niet voor een technische opleiding? Dat is een drama, hoewel er een lichtpuntje aan de horizon is verschenen: Technische Universiteiten hebben dit jaar 1 ... Lees meer

Geen leesweergave beschikbaarStandaardisatie stroomlijnt het productieproces
Geen leesweergave beschikbaarAutomatisering moet zuivelfabrikant voorsprong geven
Geen leesweergave beschikbaarDe signaalketen is zo sterk als de zwakste schakel
Geen leesweergave beschikbaar24.000 kippen per uur vereist supersnelle automatise...
Geen leesweergave beschikbaarEr ligt 18 miljard euro voor het oprapen
Geen leesweergave beschikbaarBeschikbaarheid, prestatie en kwaliteit bepalen effe...
Geen leesweergave beschikbaarPitstraat F1 inspireert kabelfabrikant tot snellere ...
Process Tools - Enterprise Resource Management
Process Control personalia || alle items
Process Control zoeken
Process Control vacatures
Lees meer
Process Control
PRC 5
Ga hier naar het laatste nummer van Process Control
Process Control agenda
13-16 maart 2012, Techni-Show
2 t/m 5 oktober 2012, Industry & Automation 2012
2 t/m 5 oktober 2012, Industrial Processing
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Process Control sponsor
Process Tools - Supply Chain Management