Process Control blog - laatste entry
18-02-2010 - Op papier wordt het steeds veiliger
Veiligheid en beveiliging zijn altijd dankbare thema’s. Ook al wordt het, door onder meer stre ...
Lees meer
Process Control activiteiten
Geen evenementen gevonden.

Machinebouw nieuws
Process Tools - Distributed Control Systems

Process Control nieuws
Agilent Technologies introduceert nieuwe clampmeters

02-02-2010 - Agilent Technologies introduceert de U1210-serie handheld clampmeters.
Branche: (semi) Procesindustrie

De clampmeters hebben een meetmogelijkheid van meer dan 1000 A voor kabels met een diameter tot 5 centimeter. Agilent heeft eveneens aangekondigd de handheld instrumenten nu in fel oranje te leveren, om de veiligheid op de werkvloer te verhogen. De felle kleur zorgt voor grotere zichtbaarheid en is gebaseerd op de conventionele kleurcodering waarmee ‘gevaarlijk’ in industriële omgevingen wordt aangeduid.
Voor verhoging van de veiligheid van engineers en technici die met hoogspanning en hoge voltages werken, hebben de Agilent U1240B and U1250B series digitale multimeters (DMMs) en de U1210A-clampmeters een CAT III 1000 V, CAT IV 600 V veiligheidsniveau. De DMMs zijn gecertificeerd conform IEC 61010- en CSA-standaarden en hebben additionele hooggspanningstesten (hipot) van meer dan de standaard doorstaan.
Daarnaast hebben de Agilent handheld DMMs en U1210A clampmeters 4-mm-tip probes. Gebruik van een kortere tip is belangrijk in CAT IV omgevingen . De aanvullende isolatie gaat de gevaarlijke arc flits tegen als de tips per ongeluk kortsluiting maken tijdens het meten. Ook zijn de U1240B en U1250B DMMs voorzien van een 30 kA-zekering die de gebruiker beschermt tegen gevaarlijke zekeringsfouten tijdens hoogspanningsmetingen.
Agilent’s vernieuwde serie handheld testgereedschappen bestaat uit de U1210A-series clampmeters, U1240B-series DMMs, U1250B-series DMMs, U1401B multifunctionele kalibrator/meter, U1600B-series oscilloscopen, U1701B capaciteitsmeter en U1730B-series LCR-meters. Modelspecifieke mogelijkheden omvatten een datalogger, frequentieteller, temperatuur- en capaciteitsmetingen, impulsteller en vierkantsgolfgenerator.

Meer informatie: www.agilent.com

Gerelateerde artikelen
Geen gerelateerde bedrijven gevonden.
Process Control nieuws || alle items
09-03-2010 - Tweedraadse contactloze ultrasone niveaumeter
De nieuwe Echotel 355 tweedraadse, lusgevoede contactloze ultrasone niveaumeter van Magnetrol International meet vloeistofniveau, volume en debiet in een open kanaal met grote nauwkeurigheid en groot gebruiksgemak.
Lees meer
08-03-2010 'TU/e in wereldtop onderzoek duurzame energie'
05-03-2010 China geïnteresseerd in TU/e-onderzoek naar pompsysteme...
05-03-2010 Wit licht uit transponderveiligheid
04-03-2010 TU Eindhoven benoemt twee hoogleraren Procestechnologie
03-03-2010 iBanx HSE introduceert hulplijst voor risicobepaling
02-03-2010 “Shel wil Europese LPG-activiteiten verkopen”
Lees meer
Process Control bloggers || alle items
Process Tools - Enterprise Resource Management
Process Control online archief || alle items
19-06-2009 - "Met goede operatortools is geld te verdienen"

Download: [ voor geregistreerden ]

Hoewel de dagen van blindschema's op de muren van controlrooms toch echt zijn geteld, zijn ze nog lang niet overal verdwenen. We kennen zelfs operators die ze graag terug zouden willen zien. Volgens Bart Selten, Projectmanager bij Actemium in Veghel zal dat wel over gaan. "Als men eenmaal de voordelen heeft ontdekt van grafisch goed opgebouwde operatorschermen, inclusief achterliggende interactieve analyse- en besturingssoftware, dan zijn de oude starre schema's snel vergeten." Lees meer
Process Control personalia || alle items
Process Control whitepapers || alle items
Geen whitepapers gevonden.
Klik hier om een whitepaper te uploaden.
Rapid Technologies nieuws
Process Control zoeken
Process Control
PRC10_cover_met-rand.jpg
Ga hier naar het laatste nummer van Process Control
Process Control agenda
9-12 maart 2010, Techni-show
11 maart 2010, Productie Proces Automatiseringsdag (PPA-dag)
16 maart 2010, Nederlands-Duits zonne-energie-forum
24-25 maart 2010, Industrie & Milieu 2010
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Process Tools - Supply Chain Management
Process Control vacatures
Geen vacatures gevonden.

Klik hier om een vacature te plaatsen.

Zoek in de ICT vacaturedatabase van InIct
 Klik hier