Process Control blog - laatste entry
26-08-2010 - Nu we het toch over netwerken hebben
Over netwerken gesproken... het gonst behoorlijk in netwerkland, niet in de laatste plaats omdat er ...
Lees meer

Machinebouw nieuws
Process Tools - Distributed Control Systems

Process Control nieuws
Yokogawa breidt digitale procesregelaars uit met ‘instapmodellen’

11-02-2010 - Yokogawa brengt twee nieuwe digitale procesregelaars in ¼ DIN-formaat respectievelijk 1/8 DIN-formaat op de markt, de UT35A en UT32A.
Branche: (semi) Procesindustrie

De twee ‘instapmodellen’ vervangen Yokogawa’s UT300-serie en hebben een sequencebesturingsfunctie die is gebaseerd op de ladderlogica programmataal. De regelaars zijn vooral bedoeld voor single-loopbesturing van productieapparatuur.
De UTAdvanced kent een open systeemarchitectuur. De regelaars zijn compatibel met het Modbus/TCP-protocol en (optioneel) ook met het Profibus DP-protocol. Met de aansluiting op deze protocollen wordt niet alleen het gebruik van geavanceerde communicatieprogramma’s en converters voorkomen, maar zouden ook multi-vendorsystemen voor gebruikers eenvoudiger worden samengesteld. Aldus Yokogawa in een persbericht.
Procesregelaars worden ingezet in industriële ovens en andere, relatief kleinschalige productielijnen en -installaties voor het meten, presenteren en besturen van uiteenlopende soorten data, waaronder temperatuur, druk en flowrate. De regelaars bieden verschillende besturingsfuncties, waarbij de meest geavanceerde uitvoeringen ook kunnen worden ingezet voor cascaderegeling van relatief complexe installaties zoals continu-ovens.

Meer informatie: www.yokogawa.com

Process Control nieuws || alle items
07-09-2010 - Kontron brengt gigabit Ethernetswitch CP3923 uit
Kontron kondigt een Ethernetswitch aan voor IPv4/v6-communicatienetwerken en netwerkcentraletoepassingen: de Kontron gigabit Ethernetswitch CP3923.
Lees meer
06-09-2010 NEN-platform Bio-based Producten opgericht
03-09-2010 “Personeelstekort grootste bedreiging voor watersect...
03-09-2010 ERP verhoogt beurswaarde, niet productiviteit
03-09-2010 Multimeter meet ook netkwaliteit
03-09-2010 NVDO introduceert Sectie Food & Beverage
02-09-2010 Plannen voor kenniscentrum MSD bekeken
Lees meer
Process Control bloggers || alle items
Process Control artikelen || alle items || zoeken
Geen leesweergave beschikbaar 25-06-2010 - Standaardisering?

Stelt u zich voor dat u een andere auto koopt en dat u uw autoradio wilt aansluiten; alleen blijkt nu dat de stekker niet klopt met de aansluiting. Elektrische standaarden hebben er decennia geleden voor gezorgd dat dit niet zal gebeuren. En de s ...  Lees meer
Process Tools - Enterprise Resource Management
Process Control personalia || alle items
Process Control whitepapers || alle items
Governance, Risk & Compliance (GRC)
Download: [ voor geregistreerden ]

Klik hier om een whitepaper te uploaden.
Process Control zoeken
Process Control
PRC10_cover_met-rand.jpg
Ga hier naar het laatste nummer van Process Control
Process Control agenda
7, 8 & 9 september 2010, industrial technologies 2010
14 t/m 18 september 2010, 14th International Biotechnology Symposium
16 september 2010, M+R Brussel
19 september 2010, 10de Internationale conferentie beheertechnieken broeikasgassen
28 september t/m 1 oktober 2010, HET Instrument 2010
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Process Tools - Supply Chain Management
Process Control vacatures
Geen vacatures gevonden.

Klik hier om een vacature te plaatsen.

Zoek in de ICT vacaturedatabase van InIct
 Klik hier