Process Control blog - laatste entry
26-08-2010 - Nu we het toch over netwerken hebben
Over netwerken gesproken... het gonst behoorlijk in netwerkland, niet in de laatste plaats omdat er ...
Lees meer

Machinebouw nieuws
Process Tools - Distributed Control Systems

Process Control nieuws
Ethernet-connectie ongeacht Ethernet-standaard

19-07-2010 - Weidmuller levert connectoren met universele Steadytec-aansluittechnologie.
Branche: (semi) Procesindustrie

Het hart van de Weidmuller-connectoren is uitgerust met de Steadytec-aansluittechnologie. Deze technologie is snel aan te sluiten zonder speciaal gereedschap en biedt een betrouwbare verbinding. Steadytec is geschikt voor alle industriële standaarden zoals IEC, EtherNet/IP, ProfiNet, Modbus-IDA, Sercos Interface, Ethernet Powerlink en EtherCAT.
De nieuwe Industrieel Ethernet kabels met bajonet (V1) connectoren van Weidmuller zijn robuust, IP67-beschermd en speciaal ontwikkeld voor de communicatiestandaarden EtherNet/IP. Volgens EthernNet/IP-specificatie is de ‘variant 1’-connector vereist bij waterdichtheidsklasse IP-67 aanluitingen bij dergelijke netwerkinstallaties.
De bajonetaansluiting is toegelaten bij de internationale norm IEC 61076-3-106 Var.1 en is een van de gebruikte aansluitingenvoor EtherNet/IP. Patch-kabels worden geproduceerd de EtherNet/IP- specificaties. De inkapseling van de aansluiting maakt kostenefficiënte productie mogelijk. Compact design, gecombineerd met hoge bescherming tegen zijdelingse belasting en knikken van de kabel zijn extra functies van deze innovatieve inkapselingtechnologie.
In IP67 Ethernet-netwerkinstallaties die volgens ProfiNet, of AIDA (Automatisering initiatief van de Duitse auto-industrie) gespecificeerd zijn, staat volgens IEC 61076-3-117 connector Variant 14 voorgeschreven. Weidmüller biedt overeenkomstige push-pull-V14 connectoren, die robuust en dus geschikt zijn voor gebruik in industriële toepassingen.
Een doorvoergat met een diameter van 27 mm en de schroefmogelijkheid maakt eenvoudige montage van de variant 14-IE-line-connectoren mogelijk. De aansluitingen zijn geschikt voor het gebruik met SCRJ (MM, SM, POF) en LC (MM, SM) glasvezel.

Informatie: url

Process Control nieuws || alle items
07-09-2010 - Kontron brengt gigabit Ethernetswitch CP3923 uit
Kontron kondigt een Ethernetswitch aan voor IPv4/v6-communicatienetwerken en netwerkcentraletoepassingen: de Kontron gigabit Ethernetswitch CP3923.
Lees meer
06-09-2010 NEN-platform Bio-based Producten opgericht
03-09-2010 “Personeelstekort grootste bedreiging voor watersect...
03-09-2010 ERP verhoogt beurswaarde, niet productiviteit
03-09-2010 Multimeter meet ook netkwaliteit
03-09-2010 NVDO introduceert Sectie Food & Beverage
02-09-2010 Plannen voor kenniscentrum MSD bekeken
Lees meer
Process Control bloggers || alle items
Process Control artikelen || alle items || zoeken
Geen leesweergave beschikbaar 25-06-2010 - Standaardisering?

Stelt u zich voor dat u een andere auto koopt en dat u uw autoradio wilt aansluiten; alleen blijkt nu dat de stekker niet klopt met de aansluiting. Elektrische standaarden hebben er decennia geleden voor gezorgd dat dit niet zal gebeuren. En de s ...  Lees meer
Process Tools - Enterprise Resource Management
Process Control personalia || alle items
Process Control whitepapers || alle items
Governance, Risk & Compliance (GRC)
Download: [ voor geregistreerden ]

Klik hier om een whitepaper te uploaden.
Process Control zoeken
Process Control
PRC10_cover_met-rand.jpg
Ga hier naar het laatste nummer van Process Control
Process Control agenda
7, 8 & 9 september 2010, industrial technologies 2010
14 t/m 18 september 2010, 14th International Biotechnology Symposium
16 september 2010, M+R Brussel
19 september 2010, 10de Internationale conferentie beheertechnieken broeikasgassen
28 september t/m 1 oktober 2010, HET Instrument 2010
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Process Tools - Supply Chain Management
Process Control vacatures
Geen vacatures gevonden.

Klik hier om een vacature te plaatsen.

Zoek in de ICT vacaturedatabase van InIct
 Klik hier