Het vakblad Process Control is per 1 januari 2012 gestopt als zelfstandig magazine. Een deel van de inhoud is nu terug te vinden in zusterblad Machinebouw.

Process Control blog - laatste entry
26-08-2011 - Monitoren
Installatiebeheer dan wel assetmanagement, het thema van nummer 6 van Process Control, gaat aanzienl ...
Lees meer

Machinebouw nieuws
Process Tools - Distributed Control Systems
Process Control vacatures - Array Jobs
Lees meer

Process Control nieuws
Testo presenteert twee nieuwe warmtebeeldcamera’s

04-11-2010 - Met de twee nieuwe warmtebeeldcamera’s testo 876 en testo 882, introduceert de producent twee nieuwe modellen in de markt.
Branche: (semi) Procesindustrie

Met de testo 876 opent testo de prijsklasse van 5.000,- euro voor een camcorderdesign. De testo 882 in gebruikelijk testodesign moet het werk eenvoudiger en nauwkeuriger maken met een detectorresolutie van 320 x 240 pixels. Dit schrijft testo in een persbericht.
De nieuwe modellen zijn de derde generatie van camera’s van testo.
Met de testo 876 lanceert testo de eerste warmtebeeldcamera in camcorderdesign op de markt. De lichte, 900g camera is uitgerust met een draaibaar display. Dit maakt het mogelijk om moeilijk bereikbare plekken te kunnen onderzoeken. Doordat het beeldscherm tot 180 graden gedraaid kan worden, is het mogelijk om boven je hoofd te werken. Voor gebruikers in de gebouwthermografie en in de industriële onderhoud betekent dit dat delen van gebouwen of industriële systemen die moeilijk te bereiken zijn, toegankelijk worden vanuit een andere hoek. De verwisselbare lens kan details in beeld brengen.

Meer informatie: www.testo.nl

Reacties op dit artikel
Dit artikel heeft nog geen reacties.
Reageer
Wilt U een reactie plaatsen op dit bericht? Log dan in op deze website. Heeft U dat nog niet eerder gedaan? Registreer U dan eerst.
Process Control nieuws || alle items
15-09-2011 - Tata Steel IJmuiden schrapt banen
Tata Steel in IJmuiden wil in vier jaar 1000 banen schrappen.
Lees meer
14-09-2011 Nog maar weinig overheidsgeld naar hernieuwbare ener... 
13-09-2011 Cope Scholar Award 2012 naar Bert Meijer 
12-09-2011 Rockwell brengt FactoryTalk AssetCentre V4.0 uit 
09-09-2011 DSM supersectorleider in Dow Jones Sustainability In... 
08-09-2011 Industriële productie fractie gegroeid 
07-09-2011 PAS lanceert intelligente MOC-oplossing voor automat... 
Lees meer
Process Control bloggers || alle items
Process Control artikelen || alle items || zoeken
Geen leesweergave beschikbaar23-09-2011 - Pitstraat F1 inspireert kabelfabrikant tot snellere productie

"Kaizen wordt in de kabelbranche nog nauwelijks toegepast. Voor ons is het naast kanban onderdeel van ons streven naar lean produceren. Daarmee liggen wij ver voor op de concurrentie." Deze uitspraak deed Siegbert Lapp, directielid van UI Lapp Gm ... Lees meer

Geen leesweergave beschikbaarDe signaalketen is zo sterk als de zwakste schakel
Geen leesweergave beschikbaar24.000 kippen per uur vereist supersnelle automatise...
Geen leesweergave beschikbaarBeschikbaarheid, prestatie en kwaliteit bepalen effe...
Geen leesweergave beschikbaarKinderen houden wel degelijk van techniek
Geen leesweergave beschikbaarAutomatisering moet zuivelfabrikant voorsprong geven
Geen leesweergave beschikbaarEr ligt 18 miljard euro voor het oprapen
Geen leesweergave beschikbaarStandaardisatie stroomlijnt het productieproces
Process Tools - Enterprise Resource Management
Process Control personalia || alle items
Process Control zoeken
Process Control vacatures
Lees meer
Process Control
PRC 5
Ga hier naar het laatste nummer van Process Control
Process Control agenda
2 t/m 5 oktober 2012, Industrial Processing
2 t/m 5 oktober 2012, Industry & Automation 2012
13-16 november 2012, Logistica 2012
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Process Control sponsor
Process Tools - Supply Chain Management